sipka

Klip rámy A3


Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami.

Vždy si zapamätajte tie najkrajšie chvíle a vložte obľúbené fotky z dovolenky do rámu v striebornej farbe. Rámček môžete klip rám a3 zavesiť buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách.

Kovový vzhľad je stále populárny a obľúbený v tejto sezóne. Tento nádherný rám obrazu by mohol byť skvelým doplnkom v elegantnom striebornom vzhľade, ktorý dá vášmu domovu nevšedný šarm.

 

 

klip rám a3Klip rám a3

,

 

rám na puzzle 1000Položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku pomocou klip rám a3 týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce spracovanie rám na puzzle 1000 vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad.

Už viac ako desať rokov ponúkame drevené rámy Hama, ktoré presviedčajú našich zákazníkov svojim veľmi priaznivým pomerom ceny a kvality. Prírodný dizajn rámu z dreva, široký sortiment profilov a farebné prevedenia ocení mnoho našich zákazníkov. Hama rámy sú vhodné pre fotografie, plagáty, grafiku a mnoho ďalších typov obrázkov a sú vždy dobrou voľbou, ak hľadáte zaujímavý dizajn.